امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

برگزاری سیزده جلسه خانوادگی ویژه طلاب مرکزی ت سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳:۳۰


برگزاری سیزده جلسه خانوادگی ویژه طلاب مرکزی ت تعداد بازدید: ۱۶

رئیس مجمع نمایندگان طلاب دوره هفتم در استان مرکزی در گزارشی از برنامه های این استان، برگزاری سیزده جلسه خانوادگی را از موفقیت های این مجمع برشمرد.
 
 
 

 

حجت الإسلام و المسلمین نجفعلی غلامی اراکی ، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد مجمع استان مرکزی ارائه کرد.

 

رئیس مجمع نمایندگان طلاب دوره هفتم در استان مرکزی ، گفت: مجمع نمایندگان استان مرکزی که متشکل از چهار نماینده است که سه نماینده مربوط به شهرهای استان بغیر از ساوه و یک نماینده از ساوه است.

 

حجت الإسلام و المسلمین غلامی اراکی تصریح کرد: فعالیت های مجمع نمایندگان در دو قالب قابل بررسی است یکی در خود استان مرکزی و یکی در مجموعه  قم، در استان مرکزی با هماهنگی آیت الله دری نجف آبادی، امام جمعه  محترم اراک و نماینده  ولی فقیه، ساختمانی را به مجمع طلاب اختصاص دادیم و در حقیقت مرکز فرهنگی مجمع نمایندگان طلاب و مبلغین استان است که در ایام تبلیغی کل مبلغان استان در برخی مواقع چند روز ایام محرم و ایام فاطمیه در مدارس فعالیتهای تبلیغی و فرهنگی دارند.

 

وی ادامه داد: در قم در دو بخش فعالیت داشتیم بخش نخست، پیرامون برگزاری جلسات با مسؤولان استانی  و کشوری است که در این جلسات مطالب مورد نیاز حوزه و مباحث انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی ، مباحث روز سیاسی و اجتماعی و فرهنگی بیان می شود.

 

حجت الإسلام و المسلمین غلامی اراکی بیان کرد: برنامه هایی که ما به صورت سالانه داریم همایش خانوادگی طلاب است که امسال سیزدهمین برنامه اش را با استقبال پرشور طلاب مرکزی و خانواده هایشان برگزار کردیم.

 

رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان مرکزی در دوره هفتم بیان کرد: در قسمت بررسی مسائل معیشتی و مشکلات طلاب با توجه به امکانات مجمع یک سری کارها را انجام دادیم که از جمله آنها معرفی طلاب به صندوق های قرض الحسنه است .

 

وی ادامه داد: هم اینک صندوق قرض الحسنه ای تأسیس کرده ایم که مقداری از آن را با پس انداز اعضا و مقداری از آن مبلغ صندوق با رایزنی هایی که با مسئول استان داشتیم تأمین شده و تقریباً در ماه، دو یا سه فقره وام به طلاب استان مرکزی اعطا می شود .