امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ثروت اندوزی، برخی مسؤولان را از توجه به مردم غافل کرده است چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۸:۱۵


ثروت اندوزی، برخی مسؤولان را از توجه به مردم غافل کرده است تعداد بازدید: ۴۹

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرج با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال فلج کردن اقتصاد ایران هستند، گفت: برخی از مسئولان آنچنان ثروت عظیمی دارند که وقت این را ندارند به فکر مردم باشند و فقرا را درک کنند و به دنبال افزایش ثروت خود از راه های گوناگون هستند.
 
 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی حسینی مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرج، شامگاه سه شنبه 15 اسفند ماه در جلسه طلاب و فضلای کرج و اشتهارد با اشاره به مسائل منطقه، ابراز کرد: بعد از اینکه بیداری اسلامی اتفاق افتاد، امریکا و رژیم غاصب اسرائیل برنامه ریزی کردند که 3 برنامه را در کشورها اجرایی کنند.

 

وی ادامه داد: نخستین برنامه آنها نابود کردن سلاح و مهماتی که این کشورها انبار کردند و ممکن بود در آینده علیه رژیم غاصب اسرائیل استفاده کنند و امروز شاهد این هستید که چه مقدار سلاح و موشک در این جنگ ها علیه هم استفاده می کنند.

 

 حجت الاسلام و المسلمین حسینی، دومین برنامه این کشورها را از بین بردن زیر ساخت های کشورهای اسلامی دانست و اظهار داشت: در واقع آنها کاری در کشورهای عراق و سوریه کردند که تا 30 سال دیگر این زیرساخت ها اصلاح نمی شود.

 

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرج، افزود: یکی دیگری از کارهای که آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه کشورهای اسلامی در برنامه های خود داشتند، ایجاد اختلاف در بین کشورها، یعنی افرادی را مامور کردند که در درون کشورها ناامنی ایجاد کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل در برنامه خود تصمیم داشتند بعد از تصرف سایر کشورها به ایران حمله کنند، تصریح کرد: در واقع آنها خواستند در سوریه ، عراق، لبنان و سایر کشورها کاری کنند که برای رژیم غاصب اسرائیل خطر آفرین نباشند ولی ایران با حضور خود اجازه نداد که آنها به اهداف خودشان برسند.

 

وی با بیان اینکه آمریکا مانع اصلی رسیدن به اهدافش را کشور ایران می داند، گفت: آنها برای شکستن ایران به هر نقشه ای متوسل شدند که چیزی جز ناکامی عاید آنها نشد و خوب می دانند که در زمینه نظامی حریف ایران نمی شوند.

 

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرج با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل از نظر نظامی توان مقابله با ایران راندارند، تصریح کرد: اگر آنها یک درصد احتمال می دادند که با این روش می توانند ایران را به زانو در بیارند شک نکنید این کار را الان هزار بار انجام می دادند.

 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به اینکه شرایط آمریکا، شرایط جنگ با ایران نیست، گفت: امروز آمریکا برای مقابل با کشور ایران 2 روش را در پیش گرفته است، نخست تهدید مسئولان و کوتاه آمدن آنها، یعنی بعد از قضیه برجام این احساس در آنها به وجود آمد که مسئولان ایرانی عقب نشینی می کنند چون این قضیه را در برجام مشاهده کرده بودند.

 

وی با بیان اینکه در قضیه برجام آمریکا برنده بود، بیان کرد: برجام چیزی جز دردسر و دستاوردی برای ایران نداشت، در واقع برجام برنامه ای برای نفوذ آرام، آرام آمریکا در ایران بود.

 

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرج با بیان اینکه امنیت رژیم غاصب اسرائیل برای آمریکا بسیار مهم است، ابراز کرد: به گونه ای امنیت رژیم غاصب اسرائیل برای آمریکا بالا است که آنها حاضرند که هزاران تن از آمریکایی ها کشته شوند ولی یک مو از سررژیم غاصب اسرائیلی ها کم نشود.

 

وی فشار اقتصادی را دومین برنامه آمریکا و صهیونیسم برای شکست ایران دانست و تصریح کرد: احساس کردند که از این طریق می توانند مردم ایران را تحت فشار قرار بدهند و آنها را نسبت به نظام بد بین کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: امروز برخی از مسئولان خواسته یا ناخواسته با رفتارهای خود در این قضیه به دشمنان کمک می کنند که به اهداف خودشان برسند.

 

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرج با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال فلج کردن اقتصاد ایران هستند، گفت: برخی از مسئولان آنچنان ثروت عظیمی دارند که وقت این را ندارند به فکر مردم باشند و فقرا را درک کنند و به دنبال افزایش ثروت خود از راه های گوناگون هستند.

 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی در بخش دیگر از سخنان خود روشنگری این مسائل را بر عهده روحانیت دانست و ابراز کرد: هرکس خلافی می کند روحانیت نبایستی توجیه گر آن باشد و خود را فدای کارهای اشتباه آنها کند، روحانیت بایستی هم صدا با مردم باشد و اگر مسئولی تخلفی کرد در کنار مردم او را نقد کنند و از حق مردم دفاع کنند و اجازه ندهند که به مردم ظلم شود.